تاریخچه

گروه آرمه با بهره‌گیری از توان فنی مهندسی و به کارگیری دانش روز، فعالیت خود را در زمینه طراحی و اجرای سازه‌های بتنی از سال 1384 آغاز نمود. با توجه به گستردگی فن‌آوری‌های جدید، گروه آرمه با ایجاد شرکت‌های تخصصی تلاش می‌نماید تا خدمات مناسب را در هر زمینه به صورت مجزا ارائه نماید. این مجموعه تا کنون موفق به اجرای حدود دو میلیون متر مربع ساختمان با استفاده از تکنولوژی‌های نوین شده است.

شرکت سازه‌های پیش‌تنیده آرمه‌بن با هدف فعالیت در زمینه سیستم‌های پیش‌تنیده پایه‌گذاری و تأسیس گردید. این شرکت به‌عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه آرمه، طراحی، تامین مصالح، تجهیزات و اجرای سازه‌های پیش‌تنیده را هدف خود قرار داده است.

شرکت سازه‌های نوین آرمه‌دک‌ با هدف فعالیت در زمینه سیستم‌های دال‌های مجوف پایه‌گذاری و تأسیس گردید. این شرکت به‌عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه آرمه، طراحی، تامین مصالح و اجرای سازه‌های مختلف باسیستم دال‌های مجوف دوپوش قالب یوبوت و دال‌های مجوف یا وافل با قالب کاواک را هدف خود قرار داده است.

شرکت فرابنا نوین قشم با هدف فعالیت در مناطقه آزاد قشم پایه‌گذاری و تأسیس گردید. بعلاوه تامین مصالح ساختمانی و امور بازرگانی از دیگر زمینه‌های فعالیت این شرکت می‌باشد.

گروه آرمه‌ امیدوار است با تلاش خود سهم کوچکی در پیشبرد صنعت کشور داشته باشد. 
شرکت های زیر مجموعه